Lokaal overleg universiteiten

Vertegenwoordigers van de AOb zijn op bijna elke universiteit en veel onderzoekinstellingen aanwezig. Zij nemen deel aan het Lokaal Overleg (LO). Daarin zitten leden van vakbonden die gezamenlijk met leden van het College van Bestuur afspraken maken over arbeidsvoorwaarden op die universiteit of instelling.

Ook werken zij samen met de werkgevers de cao op lokaal niveau verder uit. De vertegenwoordiger is zelf werkzaam op de universiteit of instelling en is daardoor goed op de hoogte van wat er speelt.

Wil je meer weten over de AOb op jouw universiteit of instelling, of eens kennismaken, neem dan contact op met onze lokaal vertegenwoordiger op jouw werkplek.

UvA

Marjolein Hogenbirk

M.Hogenbirk@uva.nl
020-525 4843

Matthijs Engelberts
M.Engelberts@uva.nl
020-525 4483

VU

Pieter Wagenaar
f.p.wagenaar@vu.nl
020-598 6918

TU Delft

Guus Hommel
g.hommel@tudelft.nl
015-369 2065

TU/e

Anneroos Dijkhuis
a.r.l.a.dijkhuis@tue.nl
040-247 4376

RUG

Nasser Kalantar-Nayestanaki
n.kalantar-nayestanaki@rug.nl
050-363 6676

Universiteit Leiden

Nicole van Os
n.a.n.m.van.os@hum.leidenuniv.nl
071-527 2937

Maastricht University

Carijn Beumer
carijn.beumer@maastrichtuniversity.nl
043-388 2285

Ceren Pekdemir
ceren.pekdemir@maastrichtuniversity.nl

043-388 2660

Radboud Universiteit

Arnoud Lagendijk
a.lagendijk@ru.nl
024-361 6204

Marijtje Jongsma
m.jongsma@donders.ru.nl
024-361 6278

Erasmus Universiteit Rotterdam

Roel Pieterman
roel.pieterman@gmail.com
010-408 1620

Tilburg University

Brigitte Kroon
b.kroon@uvt.nl
013-466 2486

Maureen Sie
M.M.S.K.Sie@tilburguniversity.edu
013-466 4228

Universiteit Twente

Laura Franco-Garcia
m.l.francogarcia@utwente.nl
053 489 4234

Erna Leurink
b.a.j.leurink@utwente.nl
053-487 4225

Universiteit Utrecht

Ruud Cox
r.c.cox@uu.nl
030-2534257

Joep van den Dikkenberg
j.b.vandendikkenberg@uu.nl
010-408 1620

Wageningen University & Research/Open Universiteit

Ahmed Charifi
acharifi@aob.nl
06-22568999

KNAW

Gertjan Postma
gertjan.postma@meertens.knaw.nl
020-462 8568