Lokaal overleg universiteiten

Vertegenwoordigers van de AOb zijn op bijna elke universiteit en veel onderzoekinstellingen aanwezig. Zij nemen deel aan het Lokaal Overleg (LO). Daarin zitten leden van vakbonden die gezamenlijk met leden van het College van Bestuur afspraken maken over arbeidsvoorwaarden op die universiteit of instelling.

Ook werken zij samen met de werkgevers de cao op lokaal niveau verder uit. De vertegenwoordiger is zelf werkzaam op de universiteit of instelling en is daardoor goed op de hoogte van wat er speelt.

Wil je meer weten over de AOb op jouw universiteit of instelling, of eens kennismaken, neem dan contact op met onze lokaal vertegenwoordiger op jouw werkplek.

UvA

Marjolein Hogenbirk
mhogenbirk@aob.nl
020-525 4843

Matthijs Engelberts
mengelberts@aob.nl
020-525 4483

VU

Pieter Wagenaar
pwagenaar@aob.nl
020-598 6918

TU Delft

Guus Hommel
ghommel@aob.nl
015-369 2065

TU/e

Anneroos Dijkhuis
adijkhuis@aob.nl
040-247 4376

RUG

Nasser Kalantar-Nayestanaki
nknayestanaki@aob.nl
050-363 6676

Universiteit Leiden

Nicole van Os
nvos@aob.nl
071-527 2937

Emke Clifford Kocq van Breugel
eckvbreugel@aob.nl

Maastricht University

Carijn Beumer
cbeumer@aob.nl
043-388 2285

Ceren Pekdemir
cpekdemir@aob.nl
043-388 2660

Radboud Universiteit

Arnoud Lagendijk
alagendijk@aob.nl
024-361 6204

Marijtje Jongsma
mjongsma@aob.nl
024-361 6278

Erasmus Universiteit Rotterdam

Roel Pieterman
roel.pieterman@gmail.com
010-408 1620

Ana Uribe Sandoval
auribesandoval@aob.nl

Tilburg University

Maureen Sie
msie@aob.nl
013-466 4228

Naomi Kamoen
nkamoen@aob.nl
013-466 2486

Jonathan van Tilburg
jvtilburg@aob.nl

Universiteit Twente

Laura Franco-Garcia
lfgarcia@aob.nl
053 489 4234

Erna Leurink
eleurink@aob.nl
053-487 4225

Universiteit Utrecht

Ruud Cox
rcox@aob.nl
030-2534257

Joep van den Dikkenberg
jvddikkenberg@aob.nl
010-408 1620

Wageningen University & Research/Open Universiteit

Ahmed Charifi
acharifi@aob.nl
06-22568999

KNAW

Gertjan Postma
gertjan.postma@meertens.knaw.nl
020-462 8568